Stypendium dla wybitnych młodych naukowców dla Michała Lipki

Kategoria: KNOF, Laboratorium Urządzeń Kwantowo-Optycznych, Optyka, Osiągnięcia, QOT, Studenci, Wydział Fizyki

Mgr Michał Lipka, doktorant w Laboratorium Urządzeń Kwantowo-Optycznych, otrzymał stypendium dla wybitnych młodych naukowców przyznane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Corocznie przyznawane jest ono najzdolniejszym naukowcom i doktorantom, mogącym poszczycić się znaczącym dorobkiem, prowadzącym innowacyjne badania i posiadającym osiągnięcia naukowe o wysokim prestiżu. Michał Lipka znalazł się wśród 217 badaczy i badaczek z całego kraju, w tym 12 stypendystów reprezentujących Uniwersytet Warszawski.

Pełna lista nagrodzonych młodych naukowców dostępna jest na stronie MEiN [link].

Zdjęcie: archiwum prywatne